Haber Detayı
08 Ocak 2021 - Cuma 09:28 Bu haber 2267 kez okundu
 
41. Olan Antrenörümüze 41 Kere Maşallah Diyoruz.
NABIZ Haberi
41. Olan Antrenörümüze 41 Kere Maşallah Diyoruz.

 

Geçtiğimiz yılın son grup kros yarışması Adana'da yapıldı. Gençlik Spor İl Müdürlüğünde yaptığı antrenörlüğün haricinde kafe işleten antrenör ilk önce Samsun’da yarışmalara katıldı.4 kişinin katıldığı bu yarışmalarda 2. olarak Türkiye finali grup kros atletizm yarışmasına giden antrenörümüz, burada ki yarışmada 41’ci olarak yılın son yarışmasını bitirmiş oldu.

Yılda sadece bir iki yarışmaya katılan ve memuriyet işlerinin ardından cafe işleten antrenörümüz için 41  kere maşallah diyoruz. Gazetemizin daha önceden yazdığı bazı nabız haberlerinde ise “ben işçiyim cafede çalıştırabilirim "dediğini öğrendik. Bazı arkadaşlardan bize ulaştırılan bu bilginin ardından ise biz tabiki işçi olarak görev yapan arkadaşlar mesai saatinin sonrasında istedikleri işyerini açabilir ve çalışabilir demiştik.

Kendisi gibi antrenörlük yapan ve bizim yazdıklarımızı benimsemediklerinden bize veryansın eden diğer antrenörlerinden aynı telden çaldığı Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ki antrenörlerimizin Gümüşhane’ye katkıları işte bunlar.

Ne diyelim? Tekrar 41 kere maşallah diyelim!.. Her şeyin başı liyakat... Deyip bitirelim

Kaynak: Editör:
Etiketler: 41., Olan, Antrenörümüze, 41, Kere, Maşallah, Diyoruz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı