Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 11:34 Bu haber 2160 kez okundu
 
AK Parti Dününü ve Bugününü Ankara’da Bir Araya Getirdi.
NABIZ Haberi
AK Parti Dününü ve Bugününü Ankara’da Bir Araya Getirdi.

AK Parti’nin kurulduğu 2001’den bu yana Gümüşhane’de il başkanlığı görevinde bulunan isimler, Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği istişare toplantısında bir araya geldi. Kuruluşundan bu yana Gümüşhane il başkanlığı görevini yürüten, Şerif Bayraktar, Yusuf Özgün, Hakkı Gündüz, Ercan Çimen ve mevcut başkan Celalettin Köse toplantıda hazır bulunurken Kurucu İl başkanı ve Milletvekilliği yapan Sabri Varan partiden istifa ettiği için davet edilmedi.

Sabri Varan’la birlikte kısa bir süre il başkanlığı görevini vekaleten yürüten Fatih Özer’de toplantıya davet edilmemiş olacak ki paylaşılan sosyal medya üzerindeki fotoğraflarda görünmedi.

İstişare toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2001 yılı Ağustos ayından itibaren AK Parti teşkilatlarında görev yapan herkese teşekkür ederek, görev başındakilere muvaffakiyetler diledi. "AK Parti'linin eskisi yenisi olmaz" diyen Erdoğan, AK Partili olmanın sadece bir partinin rozetini taşımaktan ibaret olmadığının altını çizdi.

Bu tablo bize AK Parti’nin yeniden Kuruluş heyecanına döneceğini gösterdi. Tabi göstermelik değilse.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Dününü, ve, Bugününü, Ankara’da, Bir, Araya, Getirdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı