Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 10:00 Bu haber 2464 kez okundu
 
Ak Parti ve Deva Partisinde Bakalım Yeni Yöneticiler Kimler Olacak.
NABIZ Haberi
Ak Parti ve Deva Partisinde Bakalım Yeni Yöneticiler Kimler Olacak.

AK Partide ertelenen kongreler Ağustos ayında başlıyor. Öğrendiğimiz kadarıyla takvim AK Parti Gümüşhane il başkanlığında şekillenmiş. Yalnızca kongrelerin öne çekilmesi gibi bir durumun söz konusu olması nedeniyle kongre tarihleri kamuoyuyla paylaşılacak. Kongreler öne çekilirse Bayramdan sonra kongreleri için start verilecek.

Türkiye genelinde en son kurularak teşkilatlanma çalışmalarına başlayan DEVA partisi Gümüşhane’de bilindiği üzere kurucular kurulu ile İl kurucu başkanını atamıştı. DEVA partisinde öğrendiğimiz kadarıyla özellikle Kelkit ilçesinde çok sayıda ilçe başkanı adayı varmış. Avukat ‘tan tutunda bir çok meslek dalında ilçe başkanı olmak için bekleyen Kelkit ilçesi ve merkez ilçe akşam sabah atanacakmış.

Deva partisinde ayrıca 20 kişilik Gümüşhane il yönetimi de akşam sabah açıklanacak. 20 kişilik kurucu listesinde son bir, iki kişiyle daha görüşmelerini sürdüren DEVA partisi kurucu heyeti herkes tarafından tanınan ve siyasette hem söz sahibi olmuş, hem de söz sahibi olacak bir yönetimi açıklamak için geçesini, gündüzüne katıyormuş. Bakalım hem AK Partide kongrelerin başlamasıyla nasıl bir yönetim çıkacak. Hem de Deva partisi özellikle Gümüşhane yönetimi kimlerden oluşacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, ve, Deva, Partisinde, Bakalım, Yeni, Yöneticiler, Kimler, Olacak.,
Yorumlar
Haber Yazılımı