Haber Detayı
05 Ağustos 2020 - Çarşamba 10:33 Bu haber 786 kez okundu
 
GÜMÜŞ’TE BEKLEYİŞ SÜRÜYOR
SPOR Haberi
GÜMÜŞ’TE BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

GÜMÜŞ’TE BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve bu sezon oldukça sıkıntılı günler geçiren kırmızı-beyazlılarda kongre heyecanı. Mevcut Başkan Muharrem Güray Eroğlu bugüne kadar adaylığını açıklayan tek isim olma özelliğini korurken yeni ve sürpriz bir adayın çıkıp çıkmayacağı da merak konusu. Hafta sonu yapılacak kongre öncesinde mevcut Başkan Eroğlu bir yandan da camiaya birlik-beraberlik mesajları verirken herkesi Gümüşhanespor için tek yürek olmaya davet etti. Başkan Muharrem Güray Eroğlu, “Bizim önceliğimiz altyapımızı sağlamlaştırmak. Öncelikle kemik bir kadro oluşturulacak. Her şeyden önemlisi ise her kademede karakterli insanlarla çalışma konusunda titiz davranacağız. İnsanlar artık günlük düşünme yerine geleceği planlayıp hareket edecek. Her şeye para gözüyle bakanlarla kim olursa olsun yolumuzu ayıracağız. Bizim ve ekibimizin ruh halini, dengesini bozacak insanlarla çalışmayacağız. Aksine ‘Takıma nasıl katkı sağlarım’ düşüncesinde olan insanlarla çalışacağız” şeklinde konuştu.

TEMİZ SAYFA AÇIYORUZ

 Bundan sonraki süreç için temiz bir sayfa açacaklarına vurgu yapan Başkan Muharrem Eroğlu, “Artık herkes vazifesini bilecek, ona göre hareket edecek. Biz elbette futbolcumuzun da ruh halini iyi biliyoruz. Onlar da bazı konularda haklı. Çünkü evine ekmeğini bu işten götürüyor nihayetinde. Burası bir spor kulübü, bir il takımı. Bu takımın düşmesi kimseye bir fayda sağlamayacağı için herkes kişisel menfaatlerini bir kenara koyup Gümüşhanespor için varını yoğunu ortaya koymalı” diye konuştu.

UMUDUMUZ YEŞERDİ

Son günlerde başta şehrin siyasi ve sivil toplum kesimi olmak üzere camiadan çok olumlu tepkiler almaya başladıklarının altını çizen Başkan Eroğlu şunları söyledi: “Son yaşananlardan sonra şehrimizin ileri gelenleri takıma sahip çıkma adına umut verdi. Başta siyasilerimiz ve işadamlarımız olmak üzere takımımıza karşı duyarlılık gösteren herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Çalışmalarımız bu minvalde devam edecek. Görüşmelerimiz şu anda çok iyi gidiyor. Bir olayı alkışlarken bile iki elimizi kullanıyoruz. Umutlarımız yeniden yeşerdi. Bu takımı birlikte ayağa kaldıracağız”

 HALKIMIZ DA SAHİP ÇIKMALI

 Gümüşhane halkını da takımlarına sahip çıkmaya çağıran Başkan Eroğlu, “Biz daha önce oluşturulmuş bir yönetime geldik. Bu farklı bir durum. Ancak yeni dönemde seçilmemiz halinde inşallah sadece üzerimize kalan bu yükü hafifletme adına iyi bir ekiple yola devam etmek istiyoruz. Biz bir ve beraber olursak aşamayacağımız sorun kalmaz. Çünkü bu takım play-off oynayarak şampiyonluk yaşamış bir takım. İnşallah hepimizin bir araya gelmesiyle Gümüşhanespor’umuz eski günlerine geri dönecek” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜMÜŞ’TE, BEKLEYİŞ, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı