Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:13 Bu haber 2631 kez okundu
 
Gümüş’te Sancılı Bekleyiş Sürüyor
SPOR Haberi
Gümüş’te Sancılı Bekleyiş Sürüyor

 

Zor günler geçiren Gümüşhanespor’da hafta sonu gerçekleşecek kongre öncesi somut adımların atılmaması tedirgin bekleyişi sürdürüyor.

Kırmızı beyazlı ekipe,16 Kasım Cumartesi günü yapılması gereken olağanüstü kongresi çoğunluk sağlanamaması gerekçesiyle 23 Kasım Cumartesi gününe ertelenmişti.

Yönetim ve ekonomik olarak zor günler geçiren temsilcimiz yeni bir umut ışığı olarak baktığı olağanüstü kongre 23 Kasım Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Öğretmek Adayım Dedi, Kılıç Nabız Yokluyor

Kongreye sayılı günler kala resmi olarak kulüp başkanlığı için henüz resmi aday çıkmazken, Cihan Partisi Gene Başkanı Kürşat Emre Öğretmek, geçtiğimiz hafta yayınladığı basın açıklamasıyla Gümüşhanespor Kulüp Başkanlığına aday olduğunu belirtmişti. Öğrenilen bilgiye göre Öğretmek’in kulübü ekonomik ve yönetim olarak düzeltmek için görüşmelerine devam ettiği belirtiliyor.

Öte yandan  birçok kez Gümüşhanespor kulüp başkanlığı için ismi gündeme gelen Şiranlı iş adamı Tarık Kılıç’ın ise kongre öncesi nabız yokladığı, adaylıkla ilgili kararını ise gerçekleştireceği görüşmelerden sonra  vereceği öğrenildi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’te, Sancılı, Bekleyiş, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı