Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 09:00 Bu haber 10118 kez okundu
 
Gümüşhane Devlet Hastanesinde İlginç Olaylar Oluyor.
NABIZ Haberi
Gümüşhane Devlet Hastanesinde İlginç Olaylar Oluyor.

 

 

Gümüşhane Devlet Hastanesinde ilginç işler olmaya devam ediyor. Şimdide hastanede çalışan bir personelin araçlardan mazot aldığı iddiaları var.  

Hastanede görev yapan bir elemanın kendi nöbetlerinde belli miktarın üzerinde mazot aldığı tespit edilmiş. Bu konuda tutanak tutularak soruşturma başlatılmış. İşten atılma istemi ile Sağlık Müdürlüğüne  sevk edilen personel yine öğrendiğimiz kadarıyla ifadesinde’ ben mazot aldım. Lakin depodan aktı. Akan mazotu aldım. Daha sonra alıp yerine koydum ‘demiş.

Daha öncede yine sağlık müdürlüğünde bu tür olayların olduğu herkes tarafından biliniyor. Alınan mazotun yine söylentilere göre 1 tona yakın olduğu iddia ediliyor.. Bakalım bu soruşturmadan sonra nasıl bir sonuç çıkacak.

Yine hastanede ilginç şeyler olmaya devam ediyor. Özellikle yeni pandemi hastanesinde günlük idareci olmadığından kimin ne yaptığı belli değilmiş. Pandeminin başlamasıyla hizmete başlayan pandemi hastanesinde bize göre birer sorumlu idareci atanmalı. Bu idareciler her gün bu hastanede görev yapmalı diye düşünüyoruz.” Taşıma suyla değirmen dönmez” Yoksa günlük bazda yollanan idareciler hiçbir şeyi takip edemez diyerek sonlandırıyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane, Devlet, Hastanesinde, İlginç, Olaylar, Oluyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı