Haber Detayı
21 Ağustos 2020 - Cuma 09:09 Bu haber 1055 kez okundu
 
KOSGEB Destekleri Devam Ediyor
EKONOMİ Haberi
KOSGEB Destekleri Devam Ediyor

KOSGEB Gümüşhane İl Müdürü Harun Sakarya, Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban, Başkan Yardımcısı Ali Aydın, Meclis Üyesi Mustafa Yeniçeri Hasan Demir'in sahibi olduğu Şiran'daki MDD Demir Doğrama Ticaret Limited Şirketi'ni ziyaret etti.

İleri Girişimci Destek Programı kapsamında 5.000 TL Sertifika Desteği, 10.000 TL Kuruluş Desteği, 40.000 TL performans desteği, 100.000 TL makine teçhizat yazılım desteklerinin tamamına hak kazanılması dolayısıyla başta Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban ve diğer yöneticiler,  ilgili işletme sahibi Hasan Demir'i tek tek tebrik ettiler ve alınan son teknoloji makineleri yerinde incelediler.

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban devletin desteklerini kullanabilen ve bunu hayata geçirebilen bu tarz girişimcilere hem toplumumuzun hem sanayimizin ihtiyaç duyduğunu belirterek, “Küçük büyük üretim yapmak isteyen tüm girişimcilere her zaman kapımızın açık olduğunu bildirdi. Mdd Demir Doğrama Ticaret Limited Şirketi ve Hasan Demir'i tebrik ediyor, makinelerini güle güle kullanmasını temenni ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOSGEB, Destekleri, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı