Haber Detayı
12 Haziran 2021 - Cumartesi 10:14 Bu haber 1166 kez okundu
 
Bakan müjdeyi verdi: Bugünden itibaren aşı olabilecekler!
SAĞLIK Haberi
Bakan müjdeyi verdi: Bugünden itibaren aşı olabilecekler!

Bakan müjdeyi verdi: Bugünden itibaren aşı olabilecekler!

Sağlık Bakanı Koca, şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafının bugünden itibaren aşı olabileceğini bildirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Şehir içi ve şehirlerarası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı da aşı programımıza dahil oluyor. Yarından(Bugün) itibaren aşılarını olabilirler.' dedi.

GIDA VE DAĞITIM SEKTÖRÜ

Baka Koca dün Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanlarının programa dahil edildiğini duyurmuştu.

 BERBER VE KUAFÖRLER DE AŞILANMAYA BAŞLIYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programı kapsamında berber ve kuaförlerin de yarından itibaren aşı olabileceğini bildirdi.

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin." ifadelerini kullandı.

YAŞ KISITLAMASI OLMADAN TÜM AVUKATLAR AŞI PROGRAMINA DAHİL OLUYOR

Bakan Koca "Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, müjdeyi, verdi:, Bugünden, itibaren, aşı, olabilecekler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı