Haber Detayı
21 Nisan 2021 - Çarşamba 09:07 Bu haber 1766 kez okundu
 
Kürtün Kavşak Tüneli Açılıyor
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Gümüşhane’ye Geliyor.
GÜNDEM Haberi
Kürtün Kavşak Tüneli Açılıyor

 

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu. 24 Nisan Cumartesi günü Bayburt ile Gümüşhane’de bir dizi ziyaret gerçekleştirecek.   Bakan Karaismailoğlu gerçekleştireceği programda Kürtün Kavşağı’na gerçekleştirilecek törenle hizmete açması bekleniyor. Gazetemizin geçtiğimiz ay ‘Açılışı Bakan Yapacak’ haberinde ‘Gümüşhane-Trabzon karayolu üzerinde bulunan ve heyelan nedeniyle yapımına başlanan Kürtün kavşak ve tüneli bitirilmesine rağmen ulaşıma açılmadı. Edinilen bilgiye göre, Yapımı biten tünelin Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından gelecek olan talimatla birlikte ulaşıma açılacak’ ifadelerini kullanmıştık. Haberimizi il koordinasyon toplantısında gündeme gelmiş, yetkililer Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu en kısa zamanda Gümüşhane’ye geleceğini bildirmişti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu geçtiğimiz hafta planladığı ancak program değişikliği nedeniyle kente gelememişti. Bakan Karaismailoğlu geçtiğimiz hafta planladığı programını bu hafta gerçekleştirecek.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Bayburt ve Gümüşhane illerinde tamamlan projeleri hizmete açacak. 24 Nisan Cumartesi günü iki kentte gelmesi beklenen Bakan Karaismailoğlu’nun programı şu şekilde;

Saat 10:30 Kop Tüneli Şantiyesi Ziyareti, saat 11:30 Bayburt Valiliği Ziyareti, saat 12:00 Bayburt Belediye Başkanlığı Ziyareti, saat 12:30 AK Parti Bayburt İl Başkanlığı Ziyareti, saat 14:30 Kürtün Kavşağı Açılış Töreni, saat 16:00 Gümüşhane Valiliği Ziyareti, saat 16:30 Gümüşhane Belediye Başkanlığı Ziyareti, saat 17:00 AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı Ziyareti, saat 19:00 Zigana Tüneli Şantiyesi Ziyareti ve İftar Programı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kürtün, Kavşak, Tüneli, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı