Haber Detayı
11 Mayıs 2021 - Salı 09:54 Bu haber 684 kez okundu
 
Spor Bayramında Gençliğe Hitabeyi seslendirecekler
DİĞER Haberi
Spor Bayramında Gençliğe Hitabeyi seslendirecekler

 

Gençlik Merkezi gönüllü öğrencileri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında Gençliğe Hitabeyi seslendirecekler.

Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı hazırlıklarına başladı.

Gençlik Merkezini liderleri ve gönüllü gençleri Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Süleymaniye Mahallesinde Gençliğe Hitabesi seslendirme çalışmalarına başladı.  Gençlik Merkezi lideri Yusuf Yıldırım yapılan çalışmayla ilgili bilgi verdi. Yıldırım,  “Gençlerin, sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 15-21 Mayıs tarihlerini içine alan hafta Gençlik Haftası 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanmaktadır. Kutlama etkinlikleri kapsamında Milli Sporcu ve Gönüllü Gençlerimizle İlimiz merkezde bulunan tarihi Süleymaniye Mahallesinde Gençliğe Hitabesi seslendirme çalışmalarına başladık” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Spor, Bayramında, Gençliğe, Hitabeyi, seslendirecekler,
Yorumlar
Haber Yazılımı