Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 09:24 Bu haber 1704 kez okundu
 
Toplum Milletvekili Adayını Artık Gümüşhane’den İstiyor.
NABIZ Haberi
Toplum Milletvekili Adayını Artık Gümüşhane’den İstiyor.

Toplum Milletvekili Adayını Artık Gümüşhane’den İstiyor.

1 Haziran tarihinden itibaren Gümüşhane’de bir anket firması anket çalışması yapıyor. Anket firması “Belediye Başkanı kimdir tanıyormusunuz” ? “Belediye başkanından memnunmusunuz”? “Adını biliyor musunuz”? “Bir önceki dönemde hangi başkan adayına oy verdiniz” ? “Şu an seçim olsa kime oy veririsiniz” “Geçtiğimiz genel seçimlerde kime oy verdiniz”? “Şimdiki vekillerden memnunmusunuz”.? “Şu an seçim olsa milletvekillerine oy verirmisiniz “? “Kimi milletvekili görmek istersiniz”? “Genel seçimlerde kime oy vereceksiniz” ? son olarak isminizin yazılmasını istermisiniz”? gibi sorular sorarak anketi tamamlıyor.

Hemen hemen işyeri ve cep telefonları aranarak yapılan bu anket sorularına bakılırsa AK Parti tarafından yaptırılıyor. Anket sonuçlarının nasıl çıkacağını az çok tahmin ediyoruz. Büyük bir ihtimalle sonuçlarda yayınlanmayacak.

Bizim öğrendiğimiz kadarıyla anket sonuçlarından çıkacak sonuçlar AK Parti genel merkezine gidecek. Gittikten sonra inşallah anket sonuçlarına riayet edilir. Ne türlü sonucu olursa olsun bu anketler bir nebze toplumun yansımasını gösteriyor. Art niyetli yapılmıyorsa sonuçlarının da kamuoyuyla paylaşılmasında yarar var diyoruz. Şayet sonuçlarına uymazlarsa bedelini de sandıkta öderler. Çünkü artık eski çamlar çoktan bardak oldu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toplum, Milletvekili, Adayını, Artık, Gümüşhane’den, İstiyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı