5 KALEM OKSİJEN GAZI MAL ALIMI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ - GÜMÜŞHANE SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

5 Kalem Oksijen Gazı Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler...

5 Kalem Oksijen Gazı Mal Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/41898

 

1-İdarenin

a) Adı

:

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ - GÜMÜŞHANE SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

Çamlıca Mahallesi Papatya Sok No:2 29000 MERKEZ GÜMÜŞHANE MERKEZ/GÜMÜŞHANE

c) Telefon ve faks numarası

:

4562131188 - 4562132131

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

5 Kalem Oksijen Gazı Mal Alımı

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1) OKSİJEN GAZI %99.5 SAFLIK - 325.000 kg 2) OKSİJEN GAZI %99.5 SAFLIK - 27.500 metreküp 3) KRİYOTERAPİ CİHAZI SIVILAŞTIRILMIŞ NİTROJEN (N2) GAZI %99.99 SAFLIK - 1.700 kg 4) AZOT PROTOKSİT (N2O) GAZI %98.0 SAFLIK - 2.600 kg 5) TIBBİ GAZ SIVILAŞTIRILMIŞ KARBONDİOKSİT %99.5 SAFLIK - 386 kg
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

İl Sağlık Müdürlüğü A Blok Toplantı Salonu

ç) Süresi/teslim tarihi

:

İşin süresi 365 gündür. Alınacak Gazlar idarenin talebi doğrultusunda en geç 48 saat içinde partiler halinde idari ve teknik şartnamedeki hususlara uygun olarak; mal alımları muayene ve kabul yönetmeliği esasları dahilinde, idarenin belirlediği zamanlarda belirtilen miktarda yükleniciye gösterilen hastane depolarına her türlü masraf yükleniciye ait olmak üzere teslim edilecektir.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasını müteakip işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

14.02.2024 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

İhalede teklif sunacak İstekliler;

Üretici ise "Medikal Amaçlı Gaz Üretim İzin" belgesinde yer alan bilgileri yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

Bayi ise; üreticiye ait "Gaz Üretim İzin Belgesi" ile birlikte "Madikal Amaçlı Gaz Dolumu, Depolama Ve Dağıtım Belgesini" ve üretici firmanın "yetkili bayisi" olduğuna dair belgeleri  yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

1. İstekliler medikal amaçlı Üretim, Dolum ve/veya Depolama ve Dağıtım İzin Belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

a) Üretici ise; Sağlık Bakanlığı’ndan almış olduğu medikal oksijen, sıvı azot, karbondioksit, kuru hava ve azot protoksit Üretim, Dolum, Depolama ve Dağıtım İzni Belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

b) Dolum bayisi ise; bağlı bulunduğu üreticisinin Sağlık Bakanlığı’ndan almış olduğu medikal oksijen, kuru hava ve azot protoksit Üretim, Dolum, Depolama ve Dağıtım İzin Belgesini, Sağlık Bakanlığı'ndan kendi adına almış olduğu medikal amaçlı oksijen Dolum, Depolama ve Dağıtım İzin Belgesini, İl Sağlık Müdürlüklerinden kendi adına almış olduğu medikal oksijen, kuru hava ve azot protoksit Depolama ve Dağıtım İzin Belgesini üretici firmanın yetkili bayisi olduğuna dair ihale süresini kapsayan resmi belgeyi yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

c) Satış bayisi ise; bağlı bulunduğu üretici firmanın Sağlık Bakanlığı’ndan almış olduğu medikal oksijen,kuru hava ve azot 
protoksit Depolama ve Dağıtım izin belgesini, bağlı bulunduğu üretici firmanın yetkili bayisi olduğuna dair ihale süresini kapsayan resmi belgeyi yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

2. İstekliler, medikal gaz üretimi ve dolumunda yasal zorunluluk olan, Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş Mesul Müdürlük Belgesini yeterlilik bilgileri tablosunda sunacaklardır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01971611

23 Oca 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gümüşkoza Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gümüşkoza Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gümüşkoza Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gümüşkoza Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.